Vem Apartment Калипсо

Το Vem Apartment Калипсо Οδησσός προσφέρει ιδιωτική παραλία και απέχει περίπου 4 χλμ. από το Αλσύλλιο Peremohy, όπου θα ανακαλύψετε όμορφα τοπία. Παρέχεται Wi-Fi για εργασία και ψυχαγωγία.

Επιπλέον, υπάρχουν πετσέτες. Για περισσότερη άνεση, αυτό το κατάλυμα διαθέτει ντους.

Σ' αυτό το διαμέρισμα με 9 δωμάτια υπάρχει μικρή κουζίνα με παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο.

"Ibiza" Beach Club και Aquapark Hawaii βρίσκονται σε απόσταση 3 χιλιομέτρων και 3,1 χιλιομέτρων αντίστοιχα από το διαμέρισμα. Το Μουσείο Ενδιαφέρουσας Επιστήμης απέχει περίπου 15 λεπτά οδικώς από αυτό το διαμέρισμα. Το Vem Apartment Калипсо απέχει περίπου 8 χλμ. από τον σιδηροδρομικό σταθμό Odessa.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Vem Apartment Калипсо Οδησσός
Сучасна Квартира З Терасою На Морі Та Підземний Паркінг
Τιμή μόνο για κινητά

Сучасна Квартира З Терасою На Морі Та Підземний Паркінг

40 μ από το κατάλυμα
USD 187 USD 168
ανά νύχτα
Магнит Смарт Первая Линия
Τιμή μόνο για κινητά

Магнит Смарт Первая Линия

40 μ από το κατάλυμα
USD 72 USD 65
ανά νύχτα
Seventeen
Τιμή μόνο για κινητά

Seventeen

9.8
Εξαιρετικό 6 σχόλια
44 μ από το κατάλυμα
USD 78 USD 70
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Οδησσός Κεντρικό Αεροδρόμιο
    9 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Odessa Train Station
    8 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης
    • Υπηρεσία παρκαδόρου

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • 24ωρη ασφάλεια

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Αναψυχή

    • Ιδιωτική παραλία
    • Παραλία

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες
    • Κάρτα-κλειδί

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 23:00
    Check-out: από 08:00 έως 10:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Vem Apartment Калипсо;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Vem Apartment Калипсо περιλαμβάνουν Museum of Interesting Science, "Ibiza" Beach Club καθώς και Aquapark Hawaii.
    • ❓
      Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Vem Apartment Калипсо;
      Η τιμή κράτησης στο το Vem Apartment Калипсо θα είναι 73$.
    • ❓
      Πώς πληρώνω στο το Vem Apartment Калипсо;
      Το Vem Apartment Калипсо δέχεται τις εξής τρόπους πληρωμής:
      • Visa
      • MasterCard
    • ❓
      Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο αυτό το διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο αυτό το διαμέρισμα περιλαμβάνουν Restoran " Ryba " και Ryba και απέχουν μόνο 6 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Είναι διαθέσιμο το Ίντερνετ στο διαμέρισμα;
      Όχι, στο διαμέρισμα δεν προσφέρει Wi-Fi. Παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το κατάλυμα για να μάθετε περισσότερα σχετικά με τους όρους και προϋποθέσεις.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Οδησσός Κεντρικό Αεροδρόμιο
    9 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Odessa Train Station
    8 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Vem Apartment Калипсо Οδησσός

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο